Profesjonalny serwis komputerów i laptopów

Nikt obecnie nie wyobraża sobie funkcjonowania bez odpowiedniego sprzętu komputerowego. Posiadamy zarówno komputery stacjonarne, laptopy, a także tablety i smartfony. Oczywiście każde z tych urządzeń podczas eksploatacji może się zepsuć z różnych przyczyn. W takiej sytuacji nie ma sensu usiłować reperować urządzenie samodzielnie. Może to tylko doprowadzić do poważnych uszkodzeń. Zamiast tego lepszą opcją jest zgłoszenie się do serwisu ze strony –  www.itludek.pl/serwis-komputerow-i-laptopow.

Oferta serwisowa

a. Serwis oferuje przede wszystkim możliwość naprawy systemów, odwirusowywania, a także instalowania sterowników, systemów operacyjnych, jak również można z pomocą fachowców przyśpieszyć swój sprzęt.

b. Oprócz tego wygodnie poddamy komputer konserwacji układów chłodzenia, rozwiążemy problemy z przegrzewaniem się laptopa, a także wymienimy gniazda zarówno słuchawkowe, ale też USB, czy inne odpowiedzialne za działanie komputera.

c. Jeżeli w laptopie niezbędna jest wymiana elektroniki na płytach głównych, naprawa karty graficznej, czy też wymiana matrycy, to również może zostać przeprowadzone.

d. Kolejną usługą jest wymiana klawiatury, zawiasów, taśm matrycy oraz całej obudowy.

Dlaczego korzystanie z serwisu jest tak ważne?

Samodzielne próby naprawy komputera mogą skończyć się katastrofą.

„Powszechnie spotykam się z komputerami oddawanymi do serwisu, które są w tragicznym stanie. Nie chodzi tylko o to, że ich użytkownicy w żadnym stopniu nie sprawdzają ich pamięci, nie przeprowadzają kontroli, ale przede wszystkim w momencie, gdy coś zaczyna źle funkcjonować, użytkownicy panikują i zaczynają wgrywać niepotrzebne programy oczyszczające, przyśpieszające pracę komputera. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że w ten sposób jeszcze bardziej pogarszają cała sytuację. Można oczywiście stosować podobne rozwiązanie, ale z rozwagą i w odpowiednim czasie. Jeżeli nasz komputer zaczyna chodzić bardzo wolno, może to po prostu oznaczać, że na podobne kroki jest już zdecydowanie za późno. Ja przede wszystkim polecam od czasu do czasu przeprowadzić formatowanie dysku. Oczywiście nie każdy ma na to ochotę, ponieważ wiąże się z z dużym nakładem pracy i czasu, ale dzięki regularnemu formatowaniu, uczymy się, że dane należy zapisywać na zewnętrznych nośnika. Unikamy także przeładowania komputera różnymi plikami śmieciowymi. Pamiętajmy również o analizie komputera na obecność szkodliwego oprogramowania. Niektóre wirusy mogą oszukiwać naszego antywirusa, dlatego dobrze jest co jakiś czas przeprowadzić jego aktualizację. Nowoczesne sprzęty szczególnie narażone są na ataki hakerskie, których celem jest wykradanie danych osobowych i kont bankowych. Nie polecam przetrzymywać podobnych informacji na komputerze, a tym bardziej na takim, który regularnie nie jest konserwowany”.

Tomasz, informatyk

Jak widać większość problemów z komputerem można uniknąć wystarczy jedynie odrobina zdrowego rozsądku i znacznie większe zaangażowanie w odpowiednie działania sprzętu.